Original on Transparent.png

Vyrůstal jsem v Praze na Malé Straně a fotografování mě provázelo již v samotném dětství.
V mládí jsem začal s reportážní fotografií a profesionálně se zaměřil na firemní akce a navázal spolupráci s reklamními agenturami.
Po úspěšných letech této práce jsem cítil, že se chci profesně věnovat i dalším žánrům fotografie a lákala mě představa rozšíření mého záběru. Založil jsem proto v Praze svůj fotoateliér a začal se naplno věnovat i ateliérové fotografii. 
Mé srdce si pak zcela získala fotografie těhotenská, rodinná a newborn. 
 
Další specializací na kterou se zaměřuji, je "street" fotografie tzv. pouliční fotografie, která si dobře rozumí s mou vášní pro cestování a hluboce zachycuje lidské emoce. Rád o street fotografii mluvím jako o své osobní meditaci. 
V březnu roku 2016 pod záštitou Prahy 1, jsem i uskutečnil  první výstavu věnovanou zcela "street" fotografii s názvem "Když ulice promluví...".
 
Spokojenost klienta a nejvyšší kvalita mé odvedené práce, je pro mě hlavní priorita. S patnáctiletou praxí v oboru, rád uskutečním všechna vaše přání, vize a jsem vždy plně otevřený vašim názorům. Při focení mám rád lidskost a pozitivní atmosféru.
Můžete si mě objednat nejen na těhotenskou, rodinnou či newborn fotografii, ale také na klasický glamour, focení párů nebo například i business portrét.