top of page
Grayscale on Transparent.png

Vyrostl jsem v Praze na Malé Straně a fotografování mě provází již od mých dětských let. Už jako malý kluk jsem díky svému prvnímu fotoaparátu cítil, že focení se stává mou silnou přirozeností a bude v mém životě hrát hlavní roli. 
Brzy jsem se proto učil a nabíral zkušenosti ve společnosti aktivních fotografů. Z mé velké vášně se brzy stala profesionální činnost. Specializoval jsem se na reportážní fotografii a byl jsem žádán na firemní akce, koncerty nebo práce reklamních agentur.
Léta plynula a já cítil, že se chci profesně věnovat i dalším fotografickým žánrům a lákala mě představa rozšíření mého záběru. Založil jsem proto v Praze svůj fotoateliér a začal se naplno věnovat ateliérové fotografii. V tomto období se narodil i můj syn a mé profesní srdce si získala fotografie rodinná, těhotenská a Newborn.
 
Spokojenost klienta a nejvyšší kvalita mé odvedené práce, patří mezi mé hlavní priority.
Se 17-letou praxí v oboru, rád uskutečním všechna vaše přání, vize a jsem vždy plně otevřen také vašim názorům. Při focení mám rád lidskost a pozitivní atmosféru. To je klíč ke skutečně kvalitním fotografiím ke kterým se rádi budete během života vracet.

Důležité místo v mém životě zaujímá také "street" fotografie tzv. pouliční fotografie. Tento fotografický žánr dokáže vystihnout lidské emoce, barvitý svět kolem nás a pokud fotograf tomuto žánru porozumí správně, tak dokáže bořit veškeré tvůrčí mantinely a je oslavou fotografické svobody. Rád o street fotografii mluvím jako o své osobní meditaci. V březnu roku 2016 pod záštitou Prahy 1, jsem proto uskutečnil výstavu věnovanou zcela "street" fotografii s názvem "Když ulice promluví...". 

 
                                                                                     


 


 

bottom of page