Original on Transparent.png

Vyrostl jsem v Praze na Malé Straně a fotografování mě provází již od mého dětství, kdy jsem se rád s fotoaparátem toulal pražskou Kampou.
V mládí jsem začal s reportážní fotografií a začal fotografovat profesionálně. Zaměřil jsem se zejména na firemní akce a navázal spolupráci i s reklamními agenturami.
Po letech této práce jsem cítil, že se chci profesně věnovat i dalším fotografickým žánrům a lákala mě představa rozšíření mého záběru. Založil jsem proto v Praze svůj fotoateliér a začal se naplno věnovat ateliérové fotografii. V tomto období se narodil i můj syn a mé profesní srdce si získala fotografie rodinná, těhotenská a Newborn.
 
Další specializací na kterou se zaměřuji, je "street" fotografie tzv. pouliční fotografie, která si dobře rozumí s mou vášní pro cestování a hluboce zachycuje lidské emoce. Rád o street fotografii mluvím jako o své osobní meditaci. 
V březnu roku 2016 pod záštitou Prahy 1, jsem uskutečnil  první výstavu věnovanou zcela "street" fotografii s názvem "Když ulice promluví...".
 
Spokojenost klienta a nejvyšší kvalita mé odvedené práce, je pro mě hlavní prioritou. S šestnáctiletou praxí v oboru, rád uskutečním všechna vaše přání, vize a jsem vždy plně otevřen vašim názorům. Při focení mám rád lidskost a pozitivní atmosféru.
Můžete si mě objednat nejen na těhotenskou, rodinnou či newborn fotografii, ale také na klasický glamour, focení párů nebo například i business portrét.