Vyrůstal jsem v Praze na Malé Straně a fotografování mě provází již od samotného dětství.
V mládí jsem profesionálně začínal s reportážní fotografií a začal spolupracovat s reklamními agenturami a pražskými tanečními kluby.

Po dlouhých a úspěšných letech této práce jsem cítil, že se chci věnovat i dalším žánrům fotografie a lákala mě představa rozšíření záběru. Založil jsem tedy v Praze svůj fotoateliér a začal se naplno věnovat i ateliérové fotografii. 

Mé srdce si zcela získala fotografie těhotenská, rodinná a newborn. 

 

Další specializací na kterou se zaměřuji, je "street" fotografie tzv. pouliční fotografie, která si dobře rozumí s mojí velkou vášní pro cestování. Rád o street fotografii mluvím jako o své osobní fotografické meditaci.

V březnu roku 2016 pod záštitou Prahy 1, jsem uskutečnil svojí první výstavu věnovanou zcela "street" fotografii s názvem "Když ulice promluví...".

 

Spokojenost klienta a nejvyšší kvalita mé odvedené práce, je pro mě hlavní priorita. S třináctiletou praxí v oboru, rád uskutečním všechna vaše přání, vize a jsem vždy plně otevřený vašim názorům. Při focení mám rád lidskost a pozitivní atmosféru v ateliéru.

Můžete si mě objednat nejen na těhotenskou, rodinnou či newborn fotografii, ale také na klasický glamour, focení párů nebo business portrét. Dále jsem k dispozici i na focení firemních večírků, promo akcí, galavečerů a interiérů. 

 

Těším se na naše společné focení!

Karel